Detský tábor Duchonka Land
Logo

ZASLÚŽITE SI PRÍJEMNÉ PRÁZDNINOVÉ ZÁŽITKY S KAMARÁTMI

 

Bridge pre každého

Naučíme vás BRIDŽ najdokonalejšiu kartovú hru sveta Čo získate? Okrem spoločenskej zábavy predovšetkým to, čo v súčasnej dobe je príčinou jeho stále rastúcej popularity vo svete - sú to skvelé možnosti pre cvičenie mozgu, obzvlášť zlepšenie pamäte, logiky a analytického myslenia. Podľa výskumov môže intenzívne hrávanie bridžu zvýšiť aktivitu mozgovej činnosti temer o 40%. a zároveň si zlepšíte schopnosť učiť sa. Aj preto čoraz viac preniká do škôl, kde okrem rozvíjania uvedených vlastností sa naviac považuje za výborný prostriedok na odpútanie mládeže od škodlivých foriem zábavy, predovšetkým od drog a gamblerstva. Ak budete v zahraničí, znalosť bridžu vám pomôže získať veľmi užitočné kontakty. Skvelý je i pre tých skôr narodených, pretože podľa výskumov kalifornských vedcov Alzheimer u aktívnych bridžistov je bez šancí. Neváhajte!

20.5.-22.5.2011 sa poriada v Duchonka Lande bridžový víkend, kde bude možné sa naučiť túto zaujímavú hru za asistencie skúsených hráčov. Účastnia sa všetky vekové  kategórie, tímto apelujeme na rodičov z možnosťou zúčastniť sa víkendu s dieťaťom. Zíde sa Vám prospešný nový spoločný záujem s Vašim dieťaťom aj pre novú dimenziu komunikácie v rodine.

Bridž prináša nielen rozvoj pamäti a mozgovej kapacity ale i rodinného zbližovania rodičov a detí.

Popri bridžovom víkendovom kurze je možné využiť možnosti areálu Duchonka Land ako tenis, lukostrelba, stolný tenis, biliard, stolný futbal, futbal, volejbal, nohejbal, badminton, strelba zo vzduchoviek a vzduchových pištolí, opekanie na vonkajšom ohnisku alebo grilovanie na terase

 

Pobyt je podporený dotáciou Národného bridžového centra a Duchonka Landu.

2 Nocľahy s plnou penziou na osobu po odrátaní dotácie stoja 26,-€  vrátane bridžového majstra,

Prihlásiť sa je možné vyplnením následujúceho formuláru a kliknutím poslať

Vaše otázky ohladom Bridžu posielajte do nášho fóraHodnotenie návštevníkov 4.6 z 5 fbrating


TÁBOROVÁ INFOLINKA
0905 430 751

euDEAL ZIFČÁK, s.r.o.
Duchonka Land
956 22 Prašice

zifcakfoto

Kontakt:
Ing. František Zifčák

Mobil: 0905 430 751
zifcak@duchonkaland.sk

Príjazdová mapa

Zaujímajú Vás novinky?

Vpíšte Váš e-mail a kliknite odoslať.

výlet na Topoľčianske Podhradie
cesta na Podhradie
Príprava na hru
atraktívne hry
riešenie úlohy
oddych pred obedom
bazén pre oddych
bazén tábora
taborový bazén
Disko nálada
mládež akceptuje hry
disko viac krát za pobyt
deti zaujala možnosť previesť sa na koníkoch
spestrenie denného programu
kone si tiež oddýchli

Tábory v roku 2017 v letnom detskom tábore Duchonka Land, sú umiestnené v peknom horskom prostredí pri vodnej nádrži Duchonka v okrese Topoľčany.

Ponúkame Vám tábor pre deti, jeden z najkrajších prázdninových zážitkov. Poskytujeme úplné služby v kvalite a k spokojnosti detí, doprava detí do letného detského tábora je individuálna, pretože nie je možné efektívne zabezpečiť dopravu detí z rôznych kútov Slovenska.

TÁBOROVÁ LINKA 0905 430 751

Seo servis | © Ing. František Zifčák