Detský tábor Duchonka Land

 

Tábory pre deti na Slovensku

Tábory pre deti na Slovensku

v letnom detskom tábore Duchonka Land,sú umiestnené v peknom horskom prostredí pri vodnej nádrži Duchonka v okrese Topoľčany.

Tábor pre deti Vám ponúka jeden z najkrajších prázdninových zážitkov. Poskytujeme úplné služby v kvalite a k spokojnosti detí, doprava detí do letného detského tábora je individuálna, pretože nie je možné efektívne zabezpečiť dopravu detí z rôznych kútov Slovenska. Ak sa spoľahnete na naše služby pripravíte sa o mnohé starosti, ako zorganizovať pedagogický a zdravotnícky dozor, zábavný program a iné starosti spojené s organizáciou voľného času Vašich detí.

Od roku 1997 sa zaoberáme touto činnosťou na LDT Duchonka Lande, naše skúsenosti sú neskromné a vykazujú kvalitnú úroveň.  Ďalšími našími pravidelnými partnermi sú Ministerstvo obrany SR , Matador, krajský úrad Trnava, Trenčín, Železiarne Podbrezová, Baňa Dolina a Novoker (Bloomsburry Pacific) Lučenec.

 

euDEAL ZIFČÁK, s.r.o.
Duchonka Land
956 22 Prašice

Kontakt: Ing. František Zifčák
Mobil: 0905 430 751
Email: zifcak@duchonkaland.sk
TÁBOROVÁ INFOLINKA
0905 430 751

euDEAL ZIFČÁK, s.r.o.
Duchonka Land
956 22 Prašice

zifcakfoto

Kontakt:
Ing. František Zifčák

Mobil: 0905 430 751
zifcak@duchonkaland.sk

Príjazdová mapa

výlet na Topoľčianske Podhradie
cesta na Podhradie
Príprava na hru
atraktívne hry
riešenie úlohy
oddych pred obedom
bazén pre oddych
bazén tábora
taborový bazén
Disko nálada
mládež akceptuje hry
disko viac krát za pobyt
deti zaujala možnosť previesť sa na koníkoch
spestrenie denného programu
kone si tiež oddýchli

Tábory v roku 2017 v letnom detskom tábore Duchonka Land, sú umiestnené v peknom horskom prostredí pri vodnej nádrži Duchonka v okrese Topoľčany.

Ponúkame Vám tábor pre deti, jeden z najkrajších prázdninových zážitkov. Poskytujeme úplné služby v kvalite a k spokojnosti detí, doprava detí do letného detského tábora je individuálna, pretože nie je možné efektívne zabezpečiť dopravu detí z rôznych kútov Slovenska.

TÁBOROVÁ LINKA 0905 430 751

Seo servis